Védnök

Gáspár Csaba - Piliscsaba Város polgármestere

Képviselő - testület

Bácskai Beáta - Piliscsaba Város alpolgármestere

Baráthné Kozák Erzsébet - Pénzügyi Ellenőrző Bizottság elnöke

Styevola István - Településfejlesztési, Üzemeltetési, Környezetvédelmi és Informatikai Bizottság elnöke

Mocsáry Dezső - Képviselő

Peterdy András - Pénzügyi Ellenőrző Bizottság elnökhelyettese

Pintér Balázs - Településfejlesztési, Üzemeltetési, Környezetvédelmi és Informatikai Bizottság tagja

Simon Gyula - Településfejlesztési, Üzemeltetési, Környezetvédelmi és Informatikai Bizottság elnökhelyettese

Tázer Marianna - képviselő

Településfejlesztési, Üzemeltetési, Környezetvédelmi és Informatikai Bizottság munkacsoport

Gáspár Csaba - Piliscsaba Város polgármestere

Styevola István - Településfejlesztési, Üzemeltetési, Környezetvédelmi és Informatikai Bizottság elnöke

Koós Gábor - Településfejlesztési, Üzemeltetési, Környezetvédelmi és Informatikai Bizottság külső tag

Pintér Balázs - Településfejlesztési, Üzemeltetési, Környezetvédelmi és Informatikai Bizottság tagja / volt főépítész

Simon Gyula - Településfejlesztési, Üzemeltetési, Környezetvédelmi és Informatikai Bizottság elnökhelyettese

Szerkesztők

Kolossa József DLA - főépítész

Weiszkopf András - grafikai munkák

Szamos Andor - webfejlesztés

Magyar Anikó - kézi rajzok

Munkatársak

Vargáné Rokolya Ildikó - Piliscsaba Város Önkormányzat Adó-és Gazdasági osztályvezető

Dr. Kiss Veronika - Piliscsaba Város Önkormányzat Igazgatási osztályvezető

Győri Gábor - Piliscsaba Város Fejlesztési és Üzemeltetési intézményvezető

Bálint Odett - Szociális és Családsegítő Központ intézményvezető

Árkovics Lilla - építész hallgató

Babos Annamária - építész hallgató

Balázs Boglárka - építész hallgató

Czigléczki Attila - építész hallgató

Csöndes Dániel - építész hallgató

Damásdi Fruzsina - építész hallgató

Hevesi Bianka - építész hallgató

Horogh Petra - építész hallgató

Kelemen Tímea - építész hallgató

Kovács Éva Mária - építész hallgató

László Noémi - építész hallgató

Magyar Anikó - építész hallgató

Szkiba Vera - építész hallgató

Tóh Enikő - építész hallgató

Lektorok

Bácskai Beáta - Piliscsaba Város alpolgármestere

Csíky Gábor - Piliscsaba "Klotildliget" Községszépítő és Természetvédő Egyesület elnöke

Ducza Mihályné - Piliscsaba Város Önkormányzat Műszaki Osztály

Győri Gábor - Piliscsaba Város Fejlesztési és Üzemeltetési intézményvezető

Hornyák Ferenc Csaba - Piliscsaba Város Önkormányzat Műszaki Osztály

Kauser Tibor - építész

Kolossáné Bartha Katalin - nyelvi lektor

Pesti Judit - építésigazgatási lektor

Rozovits Ferenc - főtanácsos

Értékgyűjtő Akció és Gondolatpiac partnerségi programokban résztvevő szervezetek

ALDI Magyarország Élelmiszer Bt. Biatorbágy region

Csabagyöngye Környezetvédelmi Érdekvédelmi Egyesület

Egyházközségi Nővérek Társasága

Fénymag Közhasznú Alapítvány

Garancstető Erdekvédelmi Közhasznú Egyesület

Hun-Magyar Kisebbségért Egyesület

Iosephinum Kollégium és Szakkollégium

IRMÁK Nonprofit Kft. Idősek Otthona

Jókai Mór Általános Iskola

Katasztrófavédelem

Ez Az Újság Nálunk - A Piliscsaba - Klotildliget Községszépítő és Természetvédő Egyesület lapja

LIGET Építész Iroda

Magdolna-völgy Egyesület

Művelődési és Információs Központ és Könyvtár

Napsugár Óvoda

Öko Klub

Páduai Szent Antal Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Pázmány Péter Katolikus Egyetem - BTK

Piliscsaba Hauck János Német Nemzetiségi Általános Iskola

Piliscsaba Klotildliget Községszépítő Egyesület

Piliscsaba Tűzoltóság

Piliscsabáért Egyesület

Piliscsabai Nyugdíjas Egyesület

Piliscsabai Polgár

Piliscsabai Természetjáró Egyesület

Pont kereskedés

Prochnow Ferences Ifjúsági Alapítvány

Református Gyülekezet

Szent Vince Kollégium és Szakkollégium

Szlovák Nemzetiségi Önkormányzat

Szőke Tisza Gőzős Technikatörténeti és Járművédő Egyesület

Zöld Hullám rádió

Értékgyűjtő Akció és Gondolatpiac partnerségi programokban résztvevő személyek

Andrej Zurbola

Ángyán Péter

Ay Zoltán János

Bácskai Beáta

Balogh Tibor

Baráthné Kozák Erzsébet

Bardák Éva

Batta Norbert

Bende Judit

Berdál Gábor

Bicskei Bea

Biró Szilveszter

Bloskó Lajos

Bodnár András

Borzsák István

Börzsönyi Tünde

Császár Claudia

Csíky Gábor

Dienes Jenő Attila

Dr. Botos Máté

dr. Hanselka Ágnes

Dr. Kiss Veronika

Dr. Lengyel Sándorné

dr. Ravasz Gáborné

dr. Tóth János

Dr. Újházy András

Farkas András

Fehérné Siristye Zsuzsanna

Gaál Mária

Gabrovszky Henrik

Gajdos Ádám

Gáspár Csaba

Gromon István

Helle Zsolt

Hermann Judit

Horváth Róbert

id. Drevenka Antal

Jáger Bálint

Jager Erzsébet

Jager László

Katona Gyula

Kauser Tibor

Kézdy Péter

Kollár László Tamás

Koós Gábor

Krasznai Gyöngyi

Kucsera Gyula

Kulcsár Ilka

László Erika

Laza Zoltán

Lejtényi Katalin

Lenkey Péter

Lipinski Michal

M. Lászlóné

Markóczy Zoltán

Marosváry Péter

Mátraházi Ildikó

Mészár Mónika

Miklósvári Géza

Mocsáry Dezső

Müller Antalné

Nagy Imre

Németh András

Németh Béla

Ötvös István

Pesti Béla

Peterdy András

Pető Imre

Pfeiffer Zoltán

Pilló Ákos

Pintér Balázs

Pintér Norbert

Pólya Zoltán

Ruskó András

Schlichthuber Márton

Simon Gyula

Sindely András

Siristye Mihályné

Soós Balázs

Styevola István

Szabó Tivadar

Szentkereszty Péter

Szitár Zsolt

Tázer Pálné

Timár Zsuzsanna

Tiszavári Sandor

Ugrin András

Veréb Zoltán

Víg Zoltánné

Zsiray László Károly

Gondolatpiac csapata 2013

Aradi Anikó

Bazsik Anita

Benedek Márton

Bokor Erzsébet

Budinkity Noémi

Farkas Fiametta

Gergely Zsófia

Gombos Adrienn

Horváth Balázs

Kállai Kata

Kovács Éva

Kropok Alexandra

Nochta Tamás

Perjés Barnabás

Pethe Ádám

Schvarckopf Csaba

Sipos Éva

Szabó Mária

Szakolczai Alida

Tiszavölgyi Karolina

Tóth Annamária

Vaits Zoltán

Varga Péter

Vermes Boldizsár

Zsoldos Balázs

Gondolatpiac csapata 2014

Árkovics Lilla

Balázs Boglárka

Czigléczki Attila

Damásdi Fruzsina

Garancsi Katalin

Gőbölős Anett

Hevesi Bianka

Horóczi Flóra

Kelemen Tímea

Kiss Flóra

Krisztosz Papadopulosz

László Noémi

Márki Gabriella Opóczki Anna Szkiba Vera Polgár László Tóth Enikő